MARTIN FALTEJSEK PHOTOBLOG

23. 11. 2011

Like a clown!

Minulý týden byl supr. Ve středu jsme měli stužkovák. Nesl se v duchu karnevalu/maškarního bálu či plesu. Divné, vidět své spolužáky opilé... Jo já jsem byl ten klaun.
Pak ve čtvrtek brzo ráno jsem odjel do Německa. Odjezd zpět domů byl až v neděli, takže celé prázdniny jsem strávil tam. Navštívil jsem Zoo zahradu s delfináriem v Norimberku, hlídal děti, přejedl se u Řeků, dýchal vánoční atmosféru z "převánočnělých" supermarketů a obchodních domů...a zjistil, že to není žádná prča, jim porozumět (Němcům).
// Last week was great. On Wednesday I was at a party of my class, where we were given little ribbons with three stripes for successful graduation (or for something like that). The whole party was in the spirit of carnival/masquerade. Kinda weird to see my classmates drunk....yeah, I was that clown.
Then on Thursday, early in the morning I left to Germany.  Departure back home was on Sunday, so I spent there whole holidays. I visited the Zoo with dolphinarium in Nürnberg, babysitted, overeate at a Greek's restaurant, felt/breathed the Christmas atmosphere in supermarkets/shopping malls...and realized that it is no fun to understand them (the Germans).
 
Objevil jsem kouzlo externího blesku!
A pár z Německa...

15 komentářů:

 1. ten delfínek je rozkošný! a celkově se mi tyhle fotky moc líbí

  OdpovědětVymazat
 2. ta gorilka je nejlepší, vypadá, jako že jsi ji naštval ;)

  OdpovědětVymazat
 3. to musel být super stužkáč:))
  a ty fotky z německa jsou nádherné, holčička na poslední fotce vypadá úplně jako moje skoro čtyřletá sestřenka:) to bude těma brejličkama;) a já bych Němcům nerozumněla vůbec, umim maximálně guten tag/ani nevim jestli se to takhle píše:D/

  OdpovědětVymazat
 4. gorila, nemo a ti kozlové(asi) sou parádní!:D a vtipní.-.-

  OdpovědětVymazat
 5. zviratka, zejmena delfin, jsou az kycovite krasna. to ostreni tam! a externi blesk pusobi neobycejne interesantne :)

  OdpovědětVymazat
 6. delfíni byli úžasní, předváděli skvělé kreace :D

  oh great :DD thank you Mikko ;D

  OdpovědětVymazat
 7. ta gorila má naprosto úžasný výraz :D

  OdpovědětVymazat
 8. Super paruka, kdes jí sehnal? A souhlasím s komentem níže, ta gorila, to je fakt nářez.. :D
  Ta poslední fotka ve mne vyvolává vzpomínky na nedávné focení v zámeckém parku s mou sestrou. Téměř totožná fotografie z toho vzešla. Dokonce se mi tato holčina zdá poměrně podobná mé sestře.

  OdpovědětVymazat
 9. Paruka je přímo až z Číny :D na dealextreme.com jsem ji kupoval.
  Hehe :)

  OdpovědětVymazat
 10. Z klaunů mam trochu strach...ale ty zbylé fotky jsou perfektní!!!

  OdpovědětVymazat