Travel | Autoportraits | Reportage | Wedding | Fashion | Other stories | Mobile

neděle 14. srpna 2016

Když už jsme tady...

Opět na Rujáně. Jenom dodám, že tentokrát konkrétně na konci března (pardon).

Znáte to. Když už někam jedete, jste celkem daleko od domova, tak proč se upejpat. Občas uděláte i něco zakázanýho, jako třeba že vlezete dírou do opuštěnýho nacistickýho komplexu, nebo si dáte jídlo v Mekáči. Cesta z Prahy na Rujánu je totiž doslova posetá Mekáčema a to mi přijde šílený. Do dneška si ale lámu hlavu nad tím, co bylo to obří černý zjevení, který jsme viděli utíkat jednou v podvečer po poli. Možná to bylo extrémně velký divoký prase, možná spíš ďábel, nevím. Rujána umí být mystická stejně jako obrazy Caspara Davida Friedricha, což byl můj impulz k první návštěvě a prostě, má ducha. Proto ji mám rád.


16 komentářů:

 1. Já chci behind the scenes příběhy :D Jako kdo například řekl, že se půjdete postavit před couvací kamerku nebo že si poházíte pískem :D Fakt parádní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Couvací kamera byl celkem komplikovanej záběr:D!! ukotvit správně foťák na sedačky v autě...a pak se tam naštelovat, kontrolovat monitor přes zadní okno...hah...a písek byl spontánní) to spíš, když jsem se rozhodl fotit to auto v písku...tak celkem nervíky pak při vyjíždění, ještě že mělo čtyřkolku!:D

   Vymazat
 2. Krása. Tak už vím, kam příště jedu na dovolenou, když je to taková paráda!

  OdpovědětVymazat
 3. Možno to bude znieť trápne, ale po poli raz behal kentaur. Obrovský a naozajstný. Tak prečo nie Diabol? Občas sa svety viditeľne prepoja.
  Btw, z toho útesu raz skočím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslim, že máš naprostou pravdu!

   Hele, na sebevraždu jsou lepší útesty v Seven Sisters národním parku v jižní Anglii. Vysílaj dokonce i nějaký negativní vlny nebo co...

   Vymazat
 4. aww memories na Polsko a ta dekadentní zmrzka <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nejvííc jako!! ta ropná zmrzka je černá vanilka, dobrá byla

   Vymazat
 5. Výborné Martině, taky to tam miluju
  http://vd-foto.blogspot.cz/2013/06/rujana.html

  OdpovědětVymazat
 6. ta atomisera vypadá neuvěřitelně.. Takováhle místa mě baví..

  OdpovědětVymazat